Ana Sayfa / 8.Sınıf Sunular / 2017-2018 8.Sınıf Matematik Dersi 1.Dönem Akıllı Defterim Yayınlandı(sunumat)

2017-2018 8.Sınıf Matematik Dersi 1.Dönem Akıllı Defterim Yayınlandı(sunumat)

Değerli Meslektaşlarım;
Derslerde ve okul kurslarında Kullanabileceğiniz (SUNUMAT) 8.sınıf Akıllı defterimizi bu yıl sizlerle paylaşmak istedim.Size sunduğumuz paketimizde üslü sayılar,kareköklü sayılar,geçek sayılar,çarpanlar katlar sunuları ve pdf formatında hem öğretmen hem öğrenci defterleri vardır.5 yıldır hazırlamış olduğumuz dökümanları sitelerimiz üzerinde gerek DVD gerekse İnternet ortamında indirmek üzere sizlerle paylaştık.Bir çok Olumlu güzel dönüşler aldık.
Sizden gelen talepler doğrultusunda eksikleri giderek en şık sade ve kullanışla hale getirdik.5 yıldır kendimiz girmiş olduğumuz sınıflarda bu defterleri kullandık ve kullandıkça geliştirdik.Bu günde 8.Sınıf 1.DÖNEM defterimizin son şeklini verip paylaşıma açmış bulunmaktayız.Defterimiz konu anlatımlı bir soru bankası değildir.
Öğretmenin günlük planından damlayan bilgilerin öğrencinin not defteri aktarılmış halidir. Sıra sizde bölümleri,kendimi değerlendiriyorum bölümleri,iyi soru (açık uçlu soru) tipleri,son bölümde çıkabilecek soru tarzları ve çıkmış sorulardan oluşan bir defter olmuştur.Defterimiz spiralli olup dış kapak renkli ve içi siyah beyazır,renkli değildir.
Fiyat olarak cazip hale getirmek adına tasarlanmıştır.Defteri yaptırmak isterseniz kargo dahil fiyatı 8,5 TL dir.Okulunuz ismi sizin için tasarlanan kapağının ön yüzünde yazacaktır.Hatta 1 TL farkla öğrencilerinizin ismini de defterlerinin üzerine yazıp bastırabiliriz (listenizi göndermeniz yeterli).Defterin ön kapak renkli iç yüz siyah beyaz ve defter spiralli dir.Teog1 defter 70 sayfadır.Örnek  defteri pdf formatında ekliyorum.Defterde tanımlar ve bir çok bilgi kesilmiş soru çözümleri öğencinin kendi not tutması için kaldırılmıştır.
Örnek resimleri ekliyorum.Ayrıntılı bilgiyi site üzerinden ve 0531 965 52 02 whatsap numarası üzerinden alabilirsiniz.
*ÜYELİK SİSTEMİ VE BU DEFTERİ NASIL ALABİLİRİM HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
* PDF indirmek için 2017 TEOG 1 DEFTER  Tanıtım
  
Upload files

Hakkında matx

Şunlarıda inceleyebilirsiniz

MEB 2017-2018 TEOG Matematik Kazanımları(pdf+word formatı bir arada)

MEB 2017-2018 Yılında TEOG Merkezi ortak sınav tarihlerini açıkladı,kazanım tablosunu yayınladı. 2017 – 2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super